Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Kalendorius“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

Tarp pateiktų projektų - inovatyvūs socialiniai verslai
2019-06-20, Naujienos

Birželio 14 d. baigėsi III kvietimas teikti vietos projektų paraiškas. iš viso gauti 6 vietos projektai. 2 iš jų - itint inovatyvūs. Startuolės - Kriaunų ir Kairelių bendruomenės - pirmosios rajone bandys vystyti bendruomeninį socialinį verslą.

Skaityti daugiau

Rajono valdžioje 2 VVG nariai
2019-06-20, Naujienos

Susiformavusioje Rokiškio rajono valdžioje nuo praėjusios savaitės pradėjo dirbti 2 Rokiškio rajono vietos veiklos grupės ilgamečiai nariai, buvękelių kadencijų  valdybos nariai. Vytautas Saulis nuo šio pirmadienio pradėjo eiti mero patarėjo pareigas, o Valerijus Rancevas sugrįžo vadovauti savivaldybės administracijai - tapo administracijos direktoriaus pavaduotoju.

Valerijus Rancevas

Vytautas Saulis

 

 

Skaityti daugiau

Rūpestis socialiniu įvaizdžiu
Naujienos

Dvi savivaldybės tarptautinės partnerės - Rokiškio ir Viesitės (Latvijos Respublika) dirba prie idėjos sukurti socialinės įtraukties vertinimo įrankį. Šiame darbe aktyviai dalyvauja ir Rokiškio rajono vietos veiklos grupė.

Projektą „Tvarios, bendraujančios ir aktyvios Viesytės ir Rokiškio bendruomenės“ finansuoja pasienio tarp Lietuvos ir Latvijos kaimynystės programa.

Projekto koordinatorės Daina ir Ieva pristatė sukurtą algoritmą.

Skaityti daugiau

ŽŪM išdalino paramą bendruomenėms
2019-06-11, Naujienos

 

Žemės ūkio ministerija paskirstė paramos lėšas bendruomeniniams projektams.

Paramą gaus ir 8 Rokiškio rajono bendruomenės. Materialinės bazės stiprinimui lėšų gaus Onuškio kaimo bendruomenė, viešąsias erdves tvarkysis Kazliškio ir Sriubiškių kaimų bendruomenė, renginius organizuos Konstantinavos bendruomenės santalka, Skemų, Duokiškio, Kavoliškio ir Lailūnų bendruomenės. Iš viso į rajoną nevyriausybininkai pritrauks beveik 20 000 EUR paramos lėšų.

 

Skaityti daugiau

Vasaros naktys. Mūsų naktys - festivalis jaunimui

Birželio 28-30 dienomis prie Rokiškio kultūros centro vyks vasaros kultūros ir meno festivalis jaunimui "Vasaros naktys. Mūsų naktys".
Programoje įvairios dizaino, teatro, graffiti, muzikinės dirbtuvės, paskaitos, diskusijos, koncertai, improvizaicijų šou, filmas, atvira virtuvė bei atrakcijonai.

Garbės pilietis - fotomenininkas, mecenatas, kraštiečio sūnus

Birželio 21 d. Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio bibliotekos baltojoje salėje Rokiškio rajono garbės piliečio regalijos įteiktos garsiam fotomenininkui, Lietuvos kultūros mecenatui, Rokiškio krašto vardo garsintojui, kraštiečio rašytojo Liudo Dovydėno sūnui Jonui Dovydėnui.

Plačiau apie tai rašo internetinis rajono laikraštis "Rokiškio sirena" (spausti čia)

Alicijos Matiukienės foto. Rajono meras Ramūnas Godeliauskas (kairėje)
teikia regalijas Rokiškio garbės piliečio nominantui Jonui Dovydėnui.

Jubiliejinė pirčių diena - su nauju rekordu

Birželio 15-ąją Rokiškyje - Lietuvos kultūros sostinėje, vyko dešimtoji tarptautinė pirčių diena „Duodam garo Rokišky“. „Velykalnio“ bendruomenės parke pasiektas pasiekiant naujas šalies rekordas -  vienu metu susikibusi žmonių grandinėlė iškėlė net 520 vantų. Ankstesnėse pirčių šventėse buvo iškelta kiek daugiau nei 300 vantų. Apie pirčių dieną Rokiškyje pasakoja Rokiškio rajono laikršatis "Gimtasis Rokiškis" (plačiau skaitykite - spausti čia)

 Pėrėsi net Kalėda... (Gimtojo Rokiškio foto)

Perkančioji ar neperkančioji organizacija

Neretai pareiškėjams ir paramos gavėjams, kurie yra juridiniai asmenys, kyla klausimas, koks yra jų, kaip juridinių asmenų, statusas vykdant pirkimų procedūras. Nacionalinė mokėjimo agentūra informuoja, kad Viešųjų pirkimų tarnyba, siekdama atsakyti į juridiniams asmenims kylančius klausimus, susijusius su prisiskyrimu prie perkančiųjų ar neperkančiųjų organizacijų, yra pateikusi išaiškinimą. Išaiškinimą rasite čia

Ūkininkų sąjungos pirmininkė - Lina Meilutė Datkūnienė

Ūkininkų sąjaunga išsirinko naują pirmininkę - ja tapo VVG narė, Lietuvos jaunųjų ūkininkų ir jaunimo sąjungos vicepirmininkė, Žemės ūkio rūmų atstovė Rokiškio rajone Lina Meiutė - Datkūnienė.
Sveikiname naująją pirmininkę.

Įgyk profesiją

Rokiškio technnologijos, verslo ir žemės ūkio mokykla kviečia mokytis.

Koplyčia Kalviuose

Kalvių kaime, šalia kapinių, ant kalnelio, sparčiai kyla koplyčios sienos. Net nesitiki, kad gręžtiniai pamatai padėti tik praėjusių metų spalio mėnesį.

Prie koplyčios esančiame informaciniame stende viešinamas jos planas ir skelbiama, kad tai yra dovana savo kaimui, jo dabarčiai ir ateičiai, o galintys ir norintys prisidėti  piniginėmis aukomis, statybų darbais ar kitaip turėtų kreiptis į seniūnaitį.

Daugiau skaitykite "Gimtajame Rokiškyje"

Prenumeruoti

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai