Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


VISUOTINIS SUSIRINKIMAS. Rajono savivaldybei pakeitus vietos valdžios sektoriui atstovaujančius narius, 2018-08-24 bus šaukiamas vietos veiklos grupės visuotinis rinkiminis susirinkimas. KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Kalendorius“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

Valdybos darbo grupės dirbs prie kriterijų
Naujienos

VVG valdybos Kaimo vietovių verslo įvairinimo, Kaimo bendruomenių iniciatyvų plėtros ir kaimo aplinkotvarkos problemų bei Jaunimo ir kitų nevyriausybinių organizacijų interesų plėtros grupės liepos 12 ir 19 d. rinksis į grupių posėdžius aptarti II kvietimo priemonių atrankos kriterijų, kurie bus taikomi vietos projektams.

Skaityti daugiau

Su Valstybės įkūrimo - Karaliaus Mindaugo diena!
Naujienos

Vardan tos...
Vardan mūsų, vardan mūsų senelių ir mūsų anūkų.
Vardan visų, kuriems rūpi ir kurie rūpinasi.

Švęsdami Lietuvos šimtmetį ir dainuodami Lietuvai nepamirškime, iš kur atėjome ir kiek už tai sumokėjome. Dėkokime Karaliui Mindaugui už Valstybę iš amžių glūdumos ir kurkime ją toliau tokią, kokioje norėtumėme matyti gyvenančias mūsų ateities kartas

 

Rokiškio rajono vietos veiklos grupė

T. Urbelionio / BFL nuotr.

 Skaityti daugiau

Diskusijos apie socialinius verslus Rokiškio rajone
Naujienos

Birželio 29 d. penktadienį, Rokiškio rajono nevyriausybinių organizacijų atstovai rinkosi į socialinio verslo ir socialinių inovacijų seminarą.

NVO Avilys lektorė Monika Juknienė (kairėje) seminaro dalyvius supažindina su socialinio verslo pavyzdžiais Lietuvoje. R. Stankevičiūtės - Vilimienės foto.

Skaityti daugiau

Giedoti prisijungė ir panevėžiečiai

Liepos 6 dieną Panemunėlio miestelio ir Panemunėlio geležinkelio stoties gyventojai rinkosi prie Struvės lanko Gireišių punkto su visais pasaulio lietuviais giedoti Lietuvos Respublikos himno. Specialiai planuodami, kad sustos ir sugiedos himną būtent šioje vietoje, prie paminklo užsuko ir iš Latvijos grįžtantys panevėžiečiai. Jie buvo maloniai nustebinti, kad prie Struvės jau buvo susirinkęs nemažas būrys giedotojų. Visi vieningai pagiedoję himną vaišinosi koše.

Prieš keletą metų panemunėlietės Vaidos Morkūnaitės paskleista iniciatyva giedoti himną ant Struvės paminklo, kas metai pritraukia vis daugiau žmonių. V. Morkūno foto

Bitininkų sąskrydis Jūžintuose

Liepos 20 d. Rokiškio bitininkų draugija visus kviečia į bitininkų sąskrydį Jūžintuose.
Programoje nuo 10 val. - ekskursija po Jūžintų bažnyčią, vienuolių celes ir rūsius, išvykos į bitynus.
Nuo 14 val. poilsiavietėje prie ežero - oficialioji dalis ir suneštinės vaišes prie bendro stalo,
koncertuos Aleksandravėlės kapela, vyks medaus degustacijos. 
Taip pat: Viktorina, dainos, šokiai, žaidimai, foto nuostabios gamtos kampelyje, turgelis.

Verslo plėtrai kaime – 19,4 mln. eurų

Nuo rugpjūčio 1 d. kaimo vietovėse veikiančios labai mažos ir mažos įmonės gali pretenduoti į Europos Sąjungos paramą. Parama teikiama ne žemės ūkio veiklai plėtoti. Parama bus skiriama jau veikiantiems ūkio subjektams ekonominės veiklos plėtrai, t. y. parama neskiriama naujai įkurtiems ūkio subjektams. 
Vienam projektui skiriama iki 200 000 EUR. Finansuojama iki 50 proc. visų tinkamų finansuoti išlaidų. 
Daugiau informacijos rasite čia

Šimtmečio maisto produktas

„AgroBalt 2018“ - tarptautinėje žemės ūkio ir maisto pramonės parodoje aukso medalį ir Šimtmečio maisto produkto titulą laimėjo VVG narės Laimutės Sadauskienės individualios įmonės šakotis. VVG bendruomenė nuoširdžiai sveikina savo narę ir jos sutelktą kolektyvą už laimėjimą ir puoselėjamą paveldą.

Daugiau parodos laimėtojų (spauskite čia)

Mes rūšiuojam. Vasara

Gegužės viduryje startuoja aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam. Vasara“ aktyvusis etapas, kurio metu bus renkama nenaudojama elektros ir elektroninė įranga bei seni nešiojamieji akumuliatoriai ir baterijos. Organizatoriai kviečia visus Rokiškio rajono savivaldybės bendruomenių narius rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir keisti juos į projekto partnerių prekes ar paslaugas.

Bendruomenes, organizacijas ir visus norinčius projekte dalyvauti gyventojus kviečiame registruotis tel. 8 (5) 206 0901 arba mob. tel. 8 684 03849, elektroniniu paštu info@mesrusiuojam.lt ar projekto internetinėje svetainėje www.mesrusiuojam.lt.
Kvietimas. Platesnė informacija.

"Sveiki, Signatare Vladai Mironai"

Rokiškio r. Juodupės gimnazijos I-II g kl. mokinių komanda Martyna Povilavičiūtė, Ermina Igaunytė, Kotryna Kazlauskaitė, Radvilė Lapinskaitė, Evelina Luibytė, Jovilė Černytė bei jų istorijos mokytoja ekspertė Rima Šimėnienė dalyvavo respublikiniame konkurse “LT1918”. Komanda pristatė pranešimą "Sveiki, Signatare Vladai Mironai", kuriame pateikė autentiškais šaltiniais grįstą mūsų kraštiečio signataro veiklą 1914-1918 metais. Konkurse dalyvavusi komanda pateko tarp šešių stipriausių Respublikoje.
Impulsas pranešimui buvo ir gimnazijos dalyvavimas Rokiškio rajono vietos veiklos grupės globotame projekte „Noriu byloti“.

Bendruomenė 2018

Jūsų bendruomenė aktyvi, smagiai, prasmingai leidžianti laiką, užburianti visus prisijungti prie bendrų iniciatyvų, kultūrinių, laisvalaikio pramogų, socialinių projektų ir kitų vietos įvykių? Praneškite apie tai visai Lietuvai!
Dalyvaukite konkurse „BENDRUOMENĖ 2018” ir įrodykite, kad ne tik didmiesčiuose verda gyvenimas!
Organizatoriai kviečia Jūsų bendruomenę registruotis pildant anketą, dalyvauti konkurse, rinkti balsus ir pretenduoti tapti šauniausia Lietuvos bendruomene.
Daugiausiai balsų surinkusiai bendruomenei – nugalėtojai atiteks naujas automobilis Ford Transit.
Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia.

Prenumeruoti

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai