Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Bendruomenėse“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: rokiskiovvg@gmail.com

Rokiškio širdis gyva – meilės vardas – Lietuva

Su šiuo šūkiu 265 Rokiškio krašto saviveiklininkai, tautodailininkai įsilies į Lietuvos 100-mečio dainų šventę (nuo birželio 29 d. iki liepos 6 d.). Šūkio autorė panemunėlietė poetė Danutė Mažeikienė.

100-mečio Dainų šventė prasidėjo jau praėjusį šeštadienį jubiliejine Dainų diena Kaune „Miškais kalnai žaliuoja“, nes pirmoji Lietuvos dainų šventė įvyko būtent ten, Kaune, 1924 m.

Sekmadienį į renginį "Aš esu Lietuva. Sujunkime Lietuvą“ jau Vilniuje telkėsi pasaulio lietuviai ir Lietuvos tautinės bendrijos. Čia pirmadienį prasidėjo vaikų tradicinių amatų kiemelis, į kurį išvyko tautodailininkas Romualdas Kaminskas, ir toliau visose dienose jau dalyvaus Rokiškio krašto atstovai - kolektyvų sąrašas (spausti čia).

Dainų šventės programa (spausti čia).

xxx

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai