Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Bendruomenėse“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: rokiskiovvg@gmail.com

Projektai, Struvė_2016 (XI)

Paroda su rajono moksleivių piešinių ir smulkiosios suvenyrikos idėjomis, kurios skirtos į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtraukto Struvės geodezinio lanko sukakčiai, iškeliavo po Rokiškio krašto mokyklas

Paroda su rajono moksleivių piešinių ir smulkiosios suvenyrikos idėjomis, kurios skirtos į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtraukto Struvės geodezinio lanko sukakčiai, iškeliavo po Rokiškio krašto mokyklas.

 

Paroda atidaryta Rokiskio rajono savivaldybės J.Keliuočio viesosios bibliotekos Kavoliškio filiale. Parodą aplankė piešinių autorės Kavoliškio pradinės mokyklos moksleivės: Dovilė Kazanavičiūtė, Karolina Žemaitytė, Gustė Mackutė, Kamilė Jakubonytė, Kamilė— Sipavičiūtė.

Rokiškio rajono vietos veiklos grupė rajono vaikus ir jaunuolius kvietė kūrybiškai paminėti Struvės geodezinio lanko 200 sukaktį. Parodoje eksponuojami keturių rajono mokyklų moksleivių darbai – piešiniai, piešti konkursui „Sukurk Struvės šalių simbolius, pasakų personažus“, ir mažosios suvenyrikos pavyzdžiai, kuriais kūrėjai altruistiškai dalijasi su amatininkais, kad įvairėtų turistams skirti suvenyrai apie Rokiškio kraštą.

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai