Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Kalendorius“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

VVG mokymuose jungiamos specialistų žinios

VVG spalio 18 ir 25 dienomis surengė viešinimo renginius VPS verslo priemonės atstovams. 18 dienos renginyje taip pat dalyvavo Užimtumo tarnybos Rokiškio skyriaus specialistė Algirda Žemaitienė (nuotr.). 

Per viešinimo renginius VVG specialistai kartu su galimais pareiškėjais analizavo kvietimo dokumentus, atsakė į rūpimus klausimus. VVG bičiulė Užimtumo tarnybos specialistė A.Žamaitienė esamiems ir būsimiems verslininkams suteikė žinių apie užimtumo tarnybos remiamas programas - darbo vietų ilgalaikiams bedarbiams, neįgaliesiems finansavimą. Dar vienas mokymų renginys yra suplanuotas lapkričio 7 d. nuo 17 val. savivaldybės 8 a. salėje.

VVG yra paskelbusi II kvietimą teikti paraiškas "Rokiškio kaimo strategijai 2014-2020 įgyvendinti". Iki lapkričio 12 d. 16 val. renkamos paraiškos pagal VPS verslo priemonę. 

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai