Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


VYKSTA. V kvietimas teikti vietos projektus pagal VVG strategijos priemones: "Ūkio ir verslo plėtra" bei "Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas". Projektai renkami nuo birželio 10 iki liepos 17 d. KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Kalendorius“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

Valdyba patvirtino V kvietimo dokumentus

Birželio 1 dieną į pirmąją po karantino posėdį rinkosi VVG valdyba. Buvo aptarti per karantiną susikaupę klausimai, priimti reikalingi sprendimai.


Valdybos nariai pasiruošę darbui - su privalomomis apsaugos priemonėmis ir saugiu atstumu.  A. Baltuškaitės foto

Pirmadienį posėdžavusi valdyba patvirtino V kvietimo teikti vietos projektų paraiškas dokumentus. Taip pat nutarta teikti pasiūlymus dėl visuotinio susirinkimo organizavimo esant ekstremaliai situacijai tvarkos ir kt. – galbūt rašytinė procedūra. Susirinkime buvo pristatytos ataskaitos, kurios bus teikiamos visuotiniam susirinkimui. Rokiškio r. VVG pirmininkė Raimonda Stankevičiūtė - Vilimienė pristatė ir pakomentavo Strategijos tarpinio vertinimo pažangos rodiklius. 

 

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai