Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Kalendorius“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

Užimtumo tarnyboje apie strategiją jaunuoliams

Sausio 29 d. Užimtumo tarnyboje VVG pirmininkė Raimonda Stankevičiūtė-Vilimienė „Rokiškio kaimo strategijos 2014-2020“ finansines galimybes verslo idėjoms pristatė jaunuoliams.

 

 

Per gerokai užsitęsusį susitikimą apžvelgtos ne tik galimybės sulaukti finansavimo verslo idėjai, bet diskutuota ir apie savanorystę, apie socialinius projektus.

Rokiškio rajono vietos veiklos grupės ir Užimtumo tarnybos Rokiškio skyriaus bendradarbiavimas tęsiasi nuo 2017 m. rugpjūčio mėn., kuomet ši bendrystė buvo įtvirtinta susitarimu. Užimtumo tarnybos atstovai su savo konsultacijomis taip pat įsitraukia į VVG mokymus, o VVG dalinasi savo kompetencijomis su tarnybos klientais.

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai