Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Kalendorius“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

Susitiko su seniūnijos aktyvu

VVG pirmininkė Raimonda Stankevičiūtė-Vilimienė liepos 8 d. Juodupėje susitiko su Juodupės seniūnijos aktyvu - seniūnaičiais ir nevyriausybinių organizacijų vadovais.

Juodupės seniūnijos aktyvas. R.Stankevičiūtės-Vilimienės foto.

Susitikime buvo aptarti VVG įgyvendinamos strategijos reikalai - projektinė situacija, pasirengimas IV kvietimui. Taip pat seniūnijos nevyriausybininkų atstovo VVG valdyboje klausimas (po to, kai aktyvus bendruomenininkas Zenonas Viduolis tapo rajono tarybos nariu, VVG valdyboje toliau atstovauti pilietiniam sektoriui nebegali). 

Juodupėnai pažadėjo aktyviai reklamuoti projektų finansines galimybes savo teritorijoje, drąsinti žmones savo idėjoms kreiptis finansavimo į VVG.

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai