Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Kalendorius“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

Suk į kaimą vadovauti antrai kadencijai išrinkta Rokiškio VVG pirmininkė

„Suk į kaimą“ organizacija, susikūrusi kaip buvusio teritorinės partnerystės projekto rezultatas, kuris finansuotas iš Kaimo plėtros programos, jau skaičiuoja ketverius gyvavimo metus. Asociacijos nariai – Rokiškio, Pasvalio, Biržų rajonų vietos veiklos grupės, - šioje organizacijoje dalinasi pareigomis. Vadovauti organizacijai pareiga vėl patikėta Rokiškio rajono vietos veiklos grupės pirmininkei Raimondai Stankevičiūtei-Vilimienei (nuotr.).

Asociacijos visuotinis susirinkimas vyko rugpjūčio 14 d. Rokiškyje. Biržų rajono vietos veiklos grupė yra atsakinga už „Suk į kaimą“ finansinės apskaitos tvarkymą (finansininkė  - Biržų r. VVG finansininkė Vaida Staškevičienė), Pasvalio rajono – už asociacijos veiklų priežiūrą (revizorė - Psvalio r. VVG pirmininkė Helena Simonaitienė).

„Suk į kaimą“ kolegos pritarė fotosesijai prie Rokiškio  - šių metų kultūros sostinės simbolių, mielais pozavo ir pažadėjo šias nuotraukas paskleisti savo veidaknygėse.

Raimondos Stankevičiūtės-Vilimienės foto.

 

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai