Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Kalendorius“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

Pirmieji piligrimai - panemuniečiai

Sekmadienį, rugsėjo 8 d., startavo piligriminio maršruto paroda renginys. Pirmieji įvertinti spalvingą iškilių dvasinių asmenybių ir kultūros objektų parodą, paklausyti istoriko pranešimo ir užburiančių dainų - giesmių susirinko Panemnio ir apylinkių tikintieji.

Klebonas Albertas Kasperavičius ir projekto komanda: iš kairės Rokiškio r. VVG pirmininkė Raimonda Stankevičiūtė - Vilimienė, projekto vadovė Milda Ulevičienė, dainų kūrėja ir atlikėja Vilija Urbonienė ir istorikas Giedrius Kujelis.

 Giedriaus Kujelio, Mildos Ulevičienės ir Raimondos Stankevičiūtės - Vilimienės foto

Rokiškio r. VVG pirmininkė Raimonda Stankevičiūtė - Vilimienė pristatė maršruto idėją ir trumpai papasakojo apie visus maršrutą jungiančius objektus bei asmenybes.

 

Išsamų istorinį pranešimą apie kunigą Vladą Mironą pristatė Rokiškio krašto muziejaus istorijos skyriaus vedėjas Giedrius Kujelis.

Pranutė Petrylienė, buvusi Panemunio bibliotkininkė, papildė pasakojimą įdomiais, nepaminėtais faktais.

Ypatingą aurą savo balsu ir gitaros akordais sukūrė dainų kūrėja ir atlikėja Vilija Radvilė.

 

Rokiškio rajono vietos veiklos grupės kartu su savanoriais ir Rokiškio muziejaus specialistais įgyvendinamą projektą finansuoja:

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai