Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Kalendorius“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

Pateiktos darbuotojų pusmečio veiklos ataskaitos

Sausio 30 dieną vykusiame VVG valdybos posėdyje darbuotojai pristatė savo darbo pusmečio ataskaitas. Buvo svarstyti strategijos įgyvendinimo klausimai.

Per 2019 metų II pusmetį buvo administruojama 10 pateiktų projektų. Prieš Naujuosius metus su III kvietimo 6 pareiškėjais pasirašytos sutartys. Gruodžio 30 dieną NMA patvirtino IV kvietimo dar 4 pateiktus projektus. Šiuo metu su pareiškėjais sudaromos sutartys. Vieną projektą pareiškėjas atsiėmė.
Posėdyje aptartas klausimas dėl Strategijos įgyvendinimo finansų dalies keitimo. Taip pat aptarti klausimai dėl Strategijos priežiūros darbo grupės, apžvelgtas valdybos narių aktyvumas, nauja valdybos narė Daiva Bliūdžiuvienė pasirinko darbo grupes. Rokiškio r. VVG pirmininkė Raimonda Stankevičiūtė - Vilimienė pristatė projektinę veiklą- teiktą projektą Krašto apsaugos ministerijai ir aptartas galimybes teikti paraišką projektui, kuriuo būtų suaktyvintas per Lietuvą einantis šv. Jokūbo kelias.

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai