Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


VYKSTA. V kvietimas teikti vietos projektus pagal VVG strategijos priemones: "Ūkio ir verslo plėtra" bei "Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas". Projektai renkami nuo birželio 10 iki liepos 17 d. KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Kalendorius“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

Naujas VVG oficialus partneris – Darbo biržos Rokiškio skyrius

Bendradarbiauti įgyvendinant socialinę atskirtį patiriančių asmenų integracijos į darbo rinką priemones bendradarbiavimo sutartimi įsipareigojo Rokiškio rajono vietos veiklos grupė ir Panevėžio teritorinės darbo biržos Rokiškio skyrius.

VVG pirmininkė Raimonda Stankevičiūtė-Vilimienė ir Darbo biržos Rokiškio skyriaus vedėjas Virginijus Strazdas prisiėmė savo organizacijų partnerystės įsipareigojimus. Valentino Morkūno foto.

 

Rokiškio rajono VVG rengia projektą ES programai 54+, taip pat įgyvendina Rokiškio rajono kaimo strategija 2014-2020, - tai instrumentai galintys padėti darbo netekusiems žmonėms susikurti naują gyvenimo etapą. Apie tai partneriai nemažai diskutavo, kol, galiausiai, diskusijų rezultatas buvo įprasmintas sutartimi.

Po sutarties pasirašymo (iš kairės)  VVG pirmininkė Raimonda Stankevičiūtė-Vilimienė, Darbo biržos Rokiškio skyriaus vyriausioji specialistė Algirda Žemaitienė ir vedėjas Virginijus Strazdas. Valentino Morkūno foto.

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai