Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


Baigėsi IV projektų surinkimo etapas. Kvietimo dokumentai (spausti čia) KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Kalendorius“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

Mykolui Römeriui – atminties ženklai tėviškėje

Gruodžio 19 dieną, 12 val. Kriaunų krašto žmonės kviečiami susitikti su jaunimu ir kartu prisiminti profesorių, teisininką Mykolą Römerį. Kūrybinėse diskusijose bibliotekoje prie arbatos puodelio krašto jaunimas pristatys pranešimus, vaikai parodys meninę programėlę, vyks viktorina.

 

Kūrybinės diskusijos organizuojamos vykdant projektą  „Prof. M. Römerio atminties ženklai tėviškėje“, finansuojamą iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Vykdant projektą taip pat bus pastatyti 2 informaciniai kelio ženklai, nurodantys į M. Römerio tėviškę Bagdoniškyje.

Projektą paruošė ir kūrybines diskusijas organizuoja Rokiškio rajono vietos veiklos grupė. Projektas vykdomas kartu su partneriu – Rokiškio Juozo Keliuočio viešąja biblioteka. Į projekto veiklas taip pat įsitraukia ir pagalbininkas – Rokiškio rajono Senamiesčio progimnazijos Kriaunų ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius.

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai