Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Kalendorius“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

Moksleivių konferencijoje apie kaimo idėjų finansavimą

Rokiškio rajono vietos veiklos grupę ir įgyvendinamą strategiją Rokiškio rajono VVG pirmininkė Raimonda Stankevičiūtė-Vilimienė (nuotraukoje centre) pristatė Rokiškio Senamiesčio progimnazijos mokinių savivaldos projekto "Norim žinoti" dalyviams. Praėjusį penktadienį J.Tumo-Vaižganto gimnazijos salėje vyko projekto konferencija.

 

VVG pirmininkė pakvietė moksleivius įsitraukti į vietos bendruomenių veiklą, auginti savo tėviškes idėjomis, savanoriškomis iniciatyvomis. Taip pat supažindino su socialinio verslo, kaip humanistinės ir socialinės atsakomybės energiją telkiančios verslo rūšies, besipletojančias galimybes Lietuvoje. Socialinio verslo projektus suplanavusi remti per įgyvendinamą VPS ir Rokiškio rajono vietos veiklos grupė. 

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai