Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Kalendorius“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

Mirė Gintaras Styra, vietos veiklos grupės steigėjas ir garbės narys

(1966-06-02 - 2019-04-03)

Iš Rokiškio rajono vietos veiklos grupės narių tarpo mirtis išbraukė mūsų organizacijos steigėją, garbės narį Gintarą Styrą. Į amžinybę Gintaras iškeliavo po sunkios ligos būdamas vos 52 metų.
Gintaras savo vertybinėmis nuostatomis buvo tikras, neformalus žmogus, pasiaukojantis nevyriausybininkas, geras draugas. Kadaise, kol liga nebuvo pakirtusi jo fizinių jėgų, kartu kūrėme rajono kaimo viziją, pasiaukojančiai dirbome prie nevyriausybinių organizacijų strateginių dokumentų, kėlėme atokių kaimų bendrystės dvasią, linksmai sukomės miestelių ir kaimų šventėse. 2014 m. balandžio 25 d. už reikšmingą indėlį į Rokiškio rajono vietos veiklos grupės veiklą Gintarui Styrai organizacija suteikė Garbės nario vardą.
Rokiškio rajono vietos veiklos grupės nariai gedi kartu su velionio šeima, artimaisiais ir bičiuliais.

- Velionis pašarvotas Rokiškio laidojimo namuose „Pas Angelę“.
- Atsisveikinimas su velioniu vyksta iki balandžio 5 d. 12 val.
- Laidojamas bus Sičiūnų kaimo kapinėse.

 

x

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai