Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Kalendorius“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

Krašto verslo mokyklai - 60

Lapkričio 9 d. Rokiškio technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla minėjo 60 metų jubiliejų. Su mokyklos bendruomenės esamais ir buvusiais nariais, mokyklos bičiuliais prisiminta mokyklos istorija, pasiekimai. Mokyklos bendruomenės vardu sveikinimus priėmė direktorė Diana Giedrikienė (nuotraukoje - pirmoji iš dešinės).

 

Dalintasi šventės įspūdžiais ir linkėjimais ateinantiems dešimtmečiams. Rokiškio rajono vietos veiklos grupė, sveikindama savo organizacijos narę profesinę mokyklą, dėkojo už indėlį kuriant kaimišką rajono strategiją ir aktyvumą projektinėje veikloje.

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai