Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Kalendorius“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

Diskusijos apie socialinius verslus Rokiškio rajone

Birželio 29 d. penktadienį, Rokiškio rajono nevyriausybinių organizacijų atstovai rinkosi į socialinio verslo ir socialinių inovacijų seminarą.

NVO Avilys lektorė Monika Juknienė (kairėje) seminaro dalyvius supažindina su socialinio verslo pavyzdžiais Lietuvoje. R. Stankevičiūtės - Vilimienės foto.

Seminarą vedė NVO Avilys lektoriai Mantas Leleika ir Monika Juknienė. Lektoriai pasakojo kaip ir iš kur pritraukti pinigų idėjoms, kaip naudotis nemokamais įrankiais internete siekiant sumažinti projekto kaštus. 

Seminaro dalyviai su lektoriais aptarė ir grynino savo socialinio verslo idėjas, diskutavo kokie socialiniai verslai galėtų būti reikalingi ir gyvybingi rajone.

Pranešimai:
Įrankiai, padedantys kurti socialines inovacijas
Socialinis verslas ir socialinės inovacijos

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai