Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


VYKSTA. V kvietimas teikti vietos projektus pagal VVG strategijos priemones: "Ūkio ir verslo plėtra" bei "Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas". Projektai renkami nuo birželio 10 iki liepos 17 d. KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Kalendorius“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

Atminties ženklai Marcelei Kubiliūtei

Gruodžio 20 dieną, 12 val. Panemunėlio krašto žmonės kviečiami susitikti su jaunimu ir kartu prisiminti Marcelę Kubiliūtę, žvalgę, padėjusią kurti nepriklausomą Lietuvą XX amžiaus pradžioje. Kūrybinėse diskusijose bibliotekoje (mokykloje) prie arbatos puodelio krašto jaunimas pristatys pranešimus, vaikai parodys meninę programėlę, vyks viktorina.

 

 

 

Kūrybinės diskusijos organizuojamos vykdant projektą  „Marcelės Kubiliūtės tėviškės įamžinimas“, finansuojamą iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Vykdant projektą taip pat bus pastatyti 2 informaciniai kelio ženklai, nurodantys į M. Kubiliūtės gimimo vietą Tindžiuliuose.

Projektą paruošė ir kūrybines diskusijas organizuoja VšĮ "Savas Rokiškis". Projektas vykdomas kartu su partneriu – Rokiškio Juozo Keliuočio viešąja biblioteka. Į projekto veiklas taip pat įsitraukia ir pagalbininkas – Rokiškio rajono Panemunėlio mokykla – daugiafunkcinis centras.

 

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai