Rokiškio rajono vietos veiklos grupė


KONSULTACIJOS. VVG administracijos darbuotojai individualias konsultacijas teikia kasdien darbo valandomis. Jei taupote laiką, galite iš anksto registruotis tel. 52752, 8686 96382 (Raimonda), 8687 25511 (Valentinas) ir sutartu laiku nereikės laukti. RENGINIAI. Į rubriką "Bendruomenėse“ talpiname informaciją apie VVG, kaimo bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų renginius, taip pat reikšmingus visam kraštui įvykius. Pranešti el.p.: zubendruomenes@post.rokiskis.lt

Salų dvare - Šerkšno kambarys

Rokiškio tautodailinkų asociacija, vadovaujama Birutės Dapkienės, nesiliauja stebinti naujomis idėjomis, įveiklindama Salų dvarą. Lapkričio paskutinį savatgalį Salose lankytojus į Šerkšno kambarį pakvietė ištaigingoji Ledo Karalienė.


Mažoji ledo princecė Rasa ir lankytojus po Šerkšno kambarį lydinti Ledo karalienė. Mildos Ulevičienės foto.

Salų dvare be Šerkšno kambario lankytojų laukia įvairūs užsiėmimai - medinių eglės žaisliukų ir  magnetukų gamyba, tikro vaško žvakių liejyba. Tautodailininkės kviečia į vėlimo ir advento vainikų gamybos edukacijas. 

Atrakcija XXI a. vaikams - užrašyti savo vardą plunksna. 


Smalsu, ar šerkšno kambaryje esantis barsukas tikras.

Šerkšno kambarys ir edukacijos tai Rokiškio tautodailininkų sajungos, kuriančios socialinį verslą vienos iš veiklų. Projektas "Salų dvaro kūrybos ir laisvalaikio rezidencija" Nr. ROKI-LEADER-6B-DKI-7-5-2021/ 42VS-PV-21-1-01091-PR001.

Projektą finansuoja Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublika

Projektai
Projektai
Projektai
Projektai